Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum ...::  Unihokej w Polsce  ::... Strona Główna

Forum ...:: Unihokej w Polsce ::... Strona Główna » I i II Liga Juniorów » Kto wybiera sie w tym roku na festiwal do Elbląga??????????? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
MAŁPA

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 10

Skąd: Hrubieszów 2006

Hrubieszów połączony z Orzyszem zajął 2 miejsce na Slovakia Open ulegając w finale w rzutach karnych Zone Future Team ( Czechy).
Szkopda że niepojechalismy do Elbląga po puchar bałtyku.

Skąd: Zielonka

Szkoda że Zielonka nie pojechała na Slovakia open to byśmy wygrali tak samo jak Elbląg ale cóż teraz Riga open czeka!Będzie zajebiście,trzeba będzie wygrać i pokazać kto tu żądzie!!!
POZDRO dla chłopaków z BANKÓWKI i Kulczyka!

PostWysłany: Śro 13:31, 19 Lip 2006
Chris

Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 10

Skąd: Hrubieszow / Nowy Jork

wątpie czy bylibyście w stanie wygrać z Grzesiem moglibyście zając najwyżej miejsce za nami ........ A Enbląg i Riga powinne być nasze w tym sezonie szkoda że fundusze nie pozwalają. See you leater,

pozdro dla chłopaków z zielonki zycze wam zwycięstwa na Rydze.........

PostWysłany: Śro 18:02, 19 Lip 2006
Rybak89

Posty: 18

Ty Chris mogli byśmy sie umówić na sparing wtedy zobaczyli byśmy kto jest lepszy!!!
Szkoda że nie było was na Elblągu było by ciekawiej ale jak tam pokonaliśmy Wejcherowo to i pewnie was byśmy pokonali chociaż mówią [nigdy nie mów nigdy]
Dzięki gratulacje za zajęcie 2 miejsca w Slovakia open!!!

Posty: 6

W nadchodzącym sezonie Grześ pewnie zmierzy się z Zielonką w finale A. Wtedy wyjdzie kto jest lepszy, na słowa to kazdy mówi ze jest lepszy.Zobaczymy na boisku.
POZDRO

PostWysłany: Czw 16:43, 20 Lip 2006
lukas

Posty: 6

Ostatni raz gralismy z Zielonką z 2 lata temu.
Wygralismy z wami wtedy 3:2 po zacietej walce, oby i bylo tak w tym roku.

PostWysłany: Czw 19:28, 20 Lip 2006
Rybak89

Posty: 18

Masz racje zobaczymy w tedy i mam nadzieje że będziemy razem w grupie!!
Ale to było aż 2 lata temu ale teraz będzie inaczej!!!
Pozdro]

PostWysłany: Czw 20:30, 20 Lip 2006
Chris

Posty: 10

Może nie powinienem tego pisać ale napisze .....

Wydaje mi się (może tylko wydaje) że w tym roku na finałach A Orzysz odpuścił mecz z Wejcherowem .My (grześ) przegraliśmy z Wejherowem 5:3 i to przed końcem nasz trener dostał dwie minuty i musieliśmy grać w osłabieniu wtedy walili nam ostatnią brame.Orzysz pierwrzą tercje grał z Wejcherowem na równi z równym ale dwie kolejne było widać że im odpuścili...Więc nie ma się co dziwić że potem całkowicie wymęczeni przegraliśmy tak dużo z wypoczętym Orzyszem ... Uważam że odpuszczanie meczy jest niewporzątku , a twierdzenie że Wejcherowo było nieosiągalne nieprawdziwe .............

U nas z Grzesia w tym roku sporo odchodzi, szkoda że nie możemy zagrać z Zielonka tym składem aLE CHŁOPAKI Z 88 też są mocni ....

pozdro dla zielonki !! życze wam jeszcze raz zwycięztwa>> pokażcie na RYDZE jak grają POLACY

Chris

PostWysłany: Czw 22:40, 20 Lip 2006
Rybak89

Posty: 18

DZięki Chris może sie spodkamy za rok na Elblągu wtedy byśmy mogli sie zmieżyć i sprawdzić kto jest lepszy!!!Też tak sądze ze odpuszczanie meczy jest nie wpoządku ale cóż każdy gra tak by zająć jak najlepsze miejsce!!!
POZDRO dla Grzesia może kiedyś zagramy najmocniejszymi składami!!

PostWysłany: Pią 0:13, 21 Lip 2006
michal

Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 48

Skąd: Wierzchowo

Co ty gadasz Chris.. Gdybyś znał lepiej zespół z Orzysza, to wiedziałbyś że to jest słabość naszej drużyny. Mianowicie często jedną tercję dużo przegrywamy. Tak było w kilku meczach jak i równiez z Wejherowem na finałach. Pierwszą tercję przegraliśmy tylko 1:0 po przeważaniu na boisku. Drugą dotaliśmy ostro w czapę, a trzecia chyba tylko 4:3. Więc nie osądzaj bez podstaw że ktoś podkładał mecz żeby mieć więcej siły na Hrubieszów. Pozatym my z Wejherowem graliśmy pierwszy mecz, a z wami ostatni. No i wygraliśmy dość wysoko i nie sądze ze była to kwestia sił, bo walczyliśce do końca. Respect za mecz z Wejherowem! Pozdro!

PostWysłany: Pią 8:28, 21 Lip 2006
lysy

Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 80

michal ma racje... meczu z wejherowem napewno nie odpuscilismy, cos dziwnego sie z nami stalo w II tercji i dlatego dostalismy tak w kly... wiec nie gadaj ze sie im podlozylismy bo to jest bzdura.... pozdrawiam

Kto wybiera sie w tym roku na festiwal do Elbląga???????????
  Forum ...:: Unihokej w Polsce ::... Strona Główna » I i II Liga Juniorów